FURNITURE / Sofas / Sofa 7118603

nr 711 8603

SOFA

Biedermeier, length: 165, wear, damages.

Biedermeier, längd: 165

Condition: slitage, skador

300

SEK 700

Monday August 29 2011
at 18:19:42

Senempiren